jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۴۳۵۶   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۹

جام جم ورزشی: باشگاه پرسپولیس با اقدام غیر قانونی در فضای مجازی به همراه سوء استفاده از نام پرسپولیس برای فروش پیراهن کاپیتان فقید پرسپولیس برخورد کرد و جلوی این اقدام غیرقانونی گرفته شد.

برخورد باشگاه پرسپولیس با سوءاستفاده کنندگان از نام هادی نوروزی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در روزهای گذشته شاهد بودیم در فضای مجازی بعضی سایت ها با سوء استفاده از نام پرسپولیس و همچنین جو احساسی ناشی از درگذشت زنده یاد هادی نوروزی، بدون طی کردن مراحل قانونی و کسب مجوزهای لازم، اقدام به فروش پیراهن شماره 24 هادی نوروزی و پیراهنی کرده اند که در روزهای اخیر بازیکنان پرسپولیس به یاد هادی نوروزی به تن می کنند.
در این ارتباط با اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه پرسپولیس، جلوی اقدام این سایت ها بر اساس موازین قانونی گرفته شده است و موارد مشابه دیگر نیز در صورت مشاهده مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.
به هواداران وفادار و متعصب پرسپولیس نیز توصیه می شود مراقب چنین سوء استفاده هایی باشند و در صورت مواجهه با تخلفات، مراتب را به نشانی Info@fc-perspolis.com اطلاع دهند.
مراجع رسمی ارایه خدمات و محصولات به نام پرسپولیس برای هواداران تنها از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و سایت رسمی باشگاه معرفی خواهند شد و در این ارتباط با توجه به تقاضای هواداران، اقداماتی در حال انجام است و به زودی فروشگاه های مجازی و حقیقی عرضه مستقیم کالا توسط باشگاه راه اندازی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر