jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۳۰۷   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۹

جام جم ورزشی: علی پاکدامن و مجتبی عابدینی با از پیش رو برداشتن حریفانی که قهرمانی المپیک و جهان را در کارنامه دارند به جدول ۱۶ نفره مسابقات شمشیربازی جام جهانی گرجستان صعود کردند.

صعود پاکدامن و عابدینی به جمع ۱۶ نفر با شکست قهرمان المپیک و جهان

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین، رقابت های شمشیربازی جام جهانی گرجستان در اسلحه سابر که از روز جمعه در شهر تفلیس آغاز شد، امروز با برگزاری دیدارهای جدول ۶۴ نفره مسابقات پیگیری شد.

در این بخش از مسابقات، علی پاکدامن که با کسب برتری مقابل حریفان خود به طور مستقیم راهی جدول ۶۴ نفره شد، ابتدا در مصاف با جولیو از فرانسه به برتری ۱۵ بر ۱۰ دست یافت و به جدول ۳۲ نفره رسید. پاکدامن در این بخش مقابل آلبرتو پگرینی قهرمان جهان از ایتالیا ۱۵ بر ۱۳ پیروز شد و به جمع ۱۶ بازیکن برتر راه یافت.

مجتبی عابدینی نیز دیگر شمشیرباز ایرانی راه یافته به جدول ۱۶ نفره مسابقات جام جهانی گرجستان در اسلحه سابر است. عابدینی امروز نخستین دیدار خود را در جدول ۶۴ نفره و مقابل حریفی از فرانسه برگزار کرد که طی آن به برتری ۱۵ بر ۱۱ رسید.

این شمشیرباز ایران با کسب این پیروزی به جدول ۳۲ نفره صعود کرد و در این جدول مقابل ژیلاکی قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ پیروز شد و این‌گونه راهی جدول ۱۶ نفره شد.

دیدارهای علی پاکدامن و مجتبی عابدینی در جدول ۱۶ نفره مسابقات جام جهانی گرجستان تا ساعتی دیگر برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر