jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۴۲۴۲   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۷

جام جم ورزشی: داد و بیداهای مهدی رحمتی بر سر حنیف عمران زاده حاشیه بزرگ دیدار دوستانه استقلال با راه آهن بود.

معذرت خواهی حنیف عمران زاده از مهدی رحمتی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین، مهدی رحمتی و حنیف عمران زاده همیشه به عنوان دوستانی صمیمی شناخته می شدند حتی اگر در یک سال گذشته اختلافاتی با یکدیگر پیدا کرده باشند.

روز گذشته نیز در جریان دیدار تیم های استقلال و راه آهن مهدی رحمتی بر سر حنیف عمران زاده بر سر مسائل فنی بارها فریاد کشید.

در شرایطی که پیش از این هم رحمتی و عمران زاده در اردوی کیش با هم درگیری پیدا کرده بودند این بار هم وقتی گلر استقلال در جریان بازی از مدافع تیمش در جایگیری و مهار مهاجم راه آهن انتقاد کرد حنیف با عصبانیت پاسخ رحمتی را داد تا درگیری های لفظی دو طرف برای دقایقی جو استقلال را ناآرام کند. مدافع استقلال که می دانست رحمتی به خاطر این حرکت از دست او دلخور است بلافاصله در شبکه های اجتماعی با قرار دادن تصویری از خود در کنار رحمتی نوشت:«داداشمی». حالا باید منتظر ماند و دید واکنش رحمتی به این عذرخواهی غیر رسمی عمران زاده چه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها