jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۴۳۳۷۰   ۱۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۵

جام جم ورزشی: قرار است فیلم مستندی درباره خواهران منصوریان که هر سه قهرمانان ووشوی ایران و جهان هستند ساخته شود.

پس از فیلم «لاله» حالا خواهران منصوریان سوژه یک مستند می شوند

به گزارش جام جم ورزشی ، شهربانو، سهیلا و الهه منصوریان، سه خواهر قهرمان ووشو این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته اند. این سه که اهل سمیرم اصفهان هستند با تلاش و سختکوشی به بالاترین درجات در ورزش ووشو رسیدند و حالا قرار است فیلم مستندی درباره آنها ساخته شود.

لاله صدیق اتومبیلران مشهور ایرانی نخستین زن ورزشکار ایرانی بود که درباره اش فیلم ساخته شد و حالا نوبت به خواهران منصوریان است.

آغاز به کار این فیلم بلند داستانی از فروردین 93 بوده و با توجه به اینکه در حال حاضر این سه خواهر ووشوکار در اردوی آمادگی مسابقات جهانی اندونزی (آبان ماه) به سر می برند مراحلی از این مستند از مسابقات حذفی، مقدماتی و تمرینات در اردو تشکیل شده است و ادامه آن نیز در اندونزی تهیه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر