jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۴۰۸۶۰   ۰۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۸

جام جم ورزشی: بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران در شهرهای خود با هیچ استقبال قابل توجهی روبرو نشده اند.

استقبال سرد از دختران قهرمان فوتسال در استان هایشان

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتسال بانوان ایران که با غلبه بر ژاپن قهرمان جام ملت های فوتسال آسیا شد متشکل از بازیکنانی است که از اقصی نقاط کشور به فوتسال بانوان ایران معرفی شده اند.

از بازیکنان تهرانی تیم ملی که بگذریم به بازیکنانی می رسیم که از شهرستان هایی مثل اهواز ، انزلی، مشهد و ... به تیم ملی فوتسال بانوان رسیده اند. اما هیچ کدام از این بازیکنان در بازگشت به کشور با استقلال مسئولان استان های خود روبرو نشده اند. نه سهیلا ملمولی و نه نسیمه غلامی.

این بازیکنان در گفت و گوهای مختلف خود یکی پس از دیگری اعتراض و گلایه خود را نسبت به این موضوع نشان داده اند. آنهامی گویند قهرمانی در آسیا می تواند بالاترین مرتبه در ورزش باشد اما افسوس که کسی به آنها بها نمی دهد.

به نظر می رسد از میان بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان فرشته کریمی و فرزانه توسلی بیشتر از بقیه بازیکنان مورد استقبال قرار گرفته اند. کاش توجهات به قهرمانان تیم ملی فوتسال بانوان کمی عادلانه تر بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها