jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۰۵۰۶   ۰۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۳

جام جم ورزشی: سیده زهرا معصومی بازیکن 11 ساله اهل خمام برای بازی در تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با این باشگاه قرارداد پنج ساله بست.

باشگاه ملوان با دختر 11 ساله فوتبالیست قرارداد بست

معصومی فوتبال خود را از دو سال پیش در مدرسه فوتبال سارا قمی, کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی آغاز کرده بود.

وی پس از حضور در تمرینات تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی و تائید کادر فنی با عقد قرارداد پنج ساله به تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی پیوست.

به گزارش ایرنا، کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان در مورد این پدیده نوجوان فوتبال،گفت: معصومی یک سال و نیم پیش در مدرسه فوتبال من ثبت نام کرد و همان جلسه اول دیدم استعداد فوتبالی بالایی دارد .

سارا قمی اظهار کرد : زمان مدرسه هر دو هفته یک جلسه و سه ماه تابستان هفته ای یک جلسه اختصاصی با وی کار کردم .

وی خاطرنشان کرد : او با وجود سن کم بسیار خوشفکر است و تمام بازی های جام جهانی را می دید و انالیز می کرد و بعنوان بازیکن هافبک وسط و فوروارد توانایی بالایی دارد.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی نیز همچون تیم فوتبال مردان این باشگاه از استعدادهای خوبی برخوردار بوده و از تیمهای بازیکن ساز است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر