jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۰۵۰۶   ۰۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۳

جام جم ورزشی: سیده زهرا معصومی بازیکن 11 ساله اهل خمام برای بازی در تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با این باشگاه قرارداد پنج ساله بست.

باشگاه ملوان با دختر 11 ساله فوتبالیست قرارداد بست

معصومی فوتبال خود را از دو سال پیش در مدرسه فوتبال سارا قمی, کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی آغاز کرده بود.

وی پس از حضور در تمرینات تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی و تائید کادر فنی با عقد قرارداد پنج ساله به تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی پیوست.

به گزارش ایرنا، کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان در مورد این پدیده نوجوان فوتبال،گفت: معصومی یک سال و نیم پیش در مدرسه فوتبال من ثبت نام کرد و همان جلسه اول دیدم استعداد فوتبالی بالایی دارد .

سارا قمی اظهار کرد : زمان مدرسه هر دو هفته یک جلسه و سه ماه تابستان هفته ای یک جلسه اختصاصی با وی کار کردم .

وی خاطرنشان کرد : او با وجود سن کم بسیار خوشفکر است و تمام بازی های جام جهانی را می دید و انالیز می کرد و بعنوان بازیکن هافبک وسط و فوروارد توانایی بالایی دارد.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی نیز همچون تیم فوتبال مردان این باشگاه از استعدادهای خوبی برخوردار بوده و از تیمهای بازیکن ساز است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر