jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۰۵۰۶   ۰۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۳

جام جم ورزشی: سیده زهرا معصومی بازیکن 11 ساله اهل خمام برای بازی در تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با این باشگاه قرارداد پنج ساله بست.

باشگاه ملوان با دختر 11 ساله فوتبالیست قرارداد بست

معصومی فوتبال خود را از دو سال پیش در مدرسه فوتبال سارا قمی, کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی آغاز کرده بود.

وی پس از حضور در تمرینات تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی و تائید کادر فنی با عقد قرارداد پنج ساله به تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی پیوست.

به گزارش ایرنا، کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان در مورد این پدیده نوجوان فوتبال،گفت: معصومی یک سال و نیم پیش در مدرسه فوتبال من ثبت نام کرد و همان جلسه اول دیدم استعداد فوتبالی بالایی دارد .

سارا قمی اظهار کرد : زمان مدرسه هر دو هفته یک جلسه و سه ماه تابستان هفته ای یک جلسه اختصاصی با وی کار کردم .

وی خاطرنشان کرد : او با وجود سن کم بسیار خوشفکر است و تمام بازی های جام جهانی را می دید و انالیز می کرد و بعنوان بازیکن هافبک وسط و فوروارد توانایی بالایی دارد.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی نیز همچون تیم فوتبال مردان این باشگاه از استعدادهای خوبی برخوردار بوده و از تیمهای بازیکن ساز است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها