jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۹۶۴۵   ۰۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۱

جام جم ورزشی: فرشته کریمی جایزه برترین بازیکن جام ملت های فوتسال آسیا را به هم تیمی هایش تقدیم کرد.

فرشته ورزش ایران جایزه اش را به هم تیمی هایش تقدیم کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، سایت رسمی کنفدراسیون فوتسال آسیا نوشت که فرشته کریمی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان جایزه برترین بازیکن آسیا را به هم تیمی هایش تقدیم کرد.

فرشته کریمی بازیکن 26 ساله ای که توانست شش گل در طول برگزاری رقابتهای جام ملت‌های فوتسال بانوان آسیا 2015 به ثمر برساند و مهمترین گل وی در مرحله فینال توانست عنوان قهرمانی را نصیب ایران کند، گفت: من بسیار خوشحالم که تیم ملی فوتسال بانوان ایران توانست عنوان قهرمانی آسیا را کسب کند و من می خواهم زمانی که به خانه برگشتم این پیروزی را به تمام کشورم تقدیم کنم.

وی افزود: من و تمام هم تیمی هایم از صمیم قلب در این دیدار بازی می کردیم و چالش بسیار خوبی مقابل حریفمان یعنی ژاپن داشتیم و این باعث می شود که پیروزی معنای دیگری برایمان داشته باشد.

فرشته کریمی در پایان صحبت های خود گفت: اما این جایزه و پیروزی نه فقط برای من، بلکه برای تلاش مداوم تمام هم تیمی های من است که در طول بازی بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشتند و من از آنان بسیار سپاسگزارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها