jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۳۸۸۹۴   ۰۳ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۵۹

یک مرد سرشناس اهل " امریکا " اعضای خانواده خود را قتل عام کرد .در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد آقای " اسکات " و خانم " نیکول وست هوز " اشخاص تحصیل کرده و سرشناس شهر و در منطقه جز خانواده های زبان زد بودند به طوری که پس از شنیدن خبر فوت آنها در یک خودکشی همه ی اهالی شوکه شدند .

خودکشی مرد سرشناس پس از قتل عام 5 عضو خانواده

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،آقای " اسکات وسترهوز " اهل " دکوتا " همسر و 4 فرزند خود را با شلیک گلوله به قتل رساند و پس از آن مبادرت به خودکشی کرد .

براساس گزارش پلیس پس از تماس با آتش نشانی در ساعت 5:30 صبح مبنی بر آتش سوزی ،آنها خود را به همراه آتش نشانی به محل حادثه که خانه ی خانواده ی " وستر هوز " واقع در " شمال پلت " بود رساندند و با خانه ای در حال سوختن رو به رو شدند که پس از خاموش کردن حریق مشخص شد که اجساد اعضای خانواده در آتش سوخته اند .

پلیس در ادامه افزود :در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که آقای " اسکات " همسر خود و فرزندان خود که " کایلی " کلاس سوم ابتدایی و " جسی " کلاس پنجم " کونور"در کلاس هشتم و " مایکل " محصل در دبیرستان بودند را ابتدا با یک اسلحه به قتل رساند و سپس با اقدام به آتش کشیدن خانه خود را نیز کشت و اجساد این 6 عضو خانواده " دکوتایی " در آتش سوخت .

پلیس در پایان افزود تحقیقات پلیس برای یافتن جزئیات و انگیزه ی این جنایت هولناک ادامه دارد .

گفتنی است، صدها نفر از ساکنین " پلت " در کلیسا در پنج شنبه گذشته به منظور گرفتن مراسم یاد بود برای این خانواده گرد هم جمع شدند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر