jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۸۶۰۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

روزنامه لبنانی الاخبار مدعی شد ائتلاف 1+4 متشکل از ایران، عراق، سوریه، روسیه و حزب‌الله برای مبارزه با تروریسم ایجاد شده است.

به گزارش تسنیم، پایگاه خبری این روزنامه نوشت: بعد از گذشت چند هفته از مانورهای سیاسی و نظامی و درز برخی خبرها با مضامین مختلف، اکنون مشخص شده است مسکو در این مدت در حال بررسی و آماده‌سازی طرحی از طریق برگزاری برخی جلسات و مشورت‌های محرمانه بوده و در این جلسات گروه‌ها و تیم‌های نظامی راهبردی از کشورهای روسیه، ایران، سوریه و عراق در آن مشارکت داشته‌اند، نتیجه این مذاکرات نیز این شده که ائتلافی جدید برای مقابله با تروریسم در خاورمیانه تشکیل شود.

الاخبار به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: این ائتلاف با این هدف صورت گرفته که راهکارهای همکاری سیاسی ، اطلاعاتی و نظامی در مناطق متعددی از خاورمیانه مورد توجه قرار گیرد که بخش اصلی و هدف واقعی آن سوریه و عراق را در برمی‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر