jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۳۸۰   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۲

الگوهای تدریس دروس ریاضی و فارسی دوره راهنمایی تحصیلی با هدف ایجاد انگیزه و اشاعه روشهای برتر،24 و25اردیبهشت در یک جشنواره در کرج بررسی می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این جشنواره 12 نفر از برگزیدگان طی 2 روز رقابت ، تازه ترین و جذاب ترین روشهای تدریس خود را به نمایش می گذارند.خاطرنشان می شود، پس از انتخاب برگزیدگان استانی ، از هر دسته یک نفر به مرحله کشوری راه می یابد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر