فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه داعش قبل از نزدیک شدن به مرزهای ایران نابود می شود گفت: جای هیچگونه نگرانی از تهدید گروهک تروریستی و تکفیری داعش در شرق و غرب کشور نیست.
کد خبر: ۸۳۶۸۳۵
داعش قبل از نزدیک شدن به مرزهای ایران نابود می شود

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان روز جمعه در بیست و نهمین همایش بزرگداشت امامزاده میرسالار (ع) دهدشت افزود: با وجود رهبری های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، حمایت های مردم و نیروی مسلح آماده در ایران هرگز گروهک تروریستی و تکفیری داعش نمی تواند به مرزهای کشور نفوذ کند.

وی بیان کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای سرکوبی گروهک تروریستی و تکفیری داعش قبل از نزدیک شدن آنها به مرزهای کشور آمادگی کامل دارد.

پوردستان با بیان اینکه داعش با شیعه مخالف است، اظهار کرد: هدف این گروهک تروریستی و تکفیری مخدوش کردن چهره دین مبین اسلام خواهد بود.

وی با اشاره به عمیق بودن دشمنی ایران با آمریکا، عنوان کرد: هدف آمریکای جنایتکار از ورود به منطقه خاورمیانه از بین بردن وحدت و به چالش کشیدن قدرت دین مبین اسلام است.

پوردستان با بیان روایتی از امام علی (ع) مبنی بر اینکه از دشمنت پرهیز کن به ویژه دشمنی که از راه دوستی با تو وارد می شود، ابراز داشت: دشمنی که تا دیروز درصدد ایجاد یک فتنه بود امروز از در صلح و دوستی در مذاکرات هسته ای با ایران وارد شده که قابل اعتماد نیست.

وی افزود: تسلط بر منابع انرژی، جلوگیری از گسترش روزافزون بیداری اسلامی و حضور به بهانه مقابله با تروریسم سه هدف پنهان و مهم آمریکا برای نفوذ در کشورهای اسلامی است.

پوردستان گفت: راهبرد جدید آمریکا در کشورهای اسلامی مقابله با مذهب تشیع و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است.

امامزاده میرسالار (ع) در 80 کیلومتری شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه و در جنوب کهگیلویه و بویراحمد واقع شده و از جمله بقاع متبرکه استان است که در طول سال زائران فراوانی دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
كی ۱
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۰
۰
د داعش نوشته نشده . اعش

نیازمندی ها