jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۶۴۵۹ ۲۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور کوبا برای نخستین‌بار قرار است اواخر ماه جاری میلادی در مجمع عمومی سازمان ملل به سخنرانی بپردازد.

در فهرست اولیه سخنرانان مجمع عمومی سازمان ملل آمده که رئیس‌جمهور کوبا قرار است 28 سپتامبر یکی از سخنرانان باشد؛ دقیقا همان روزی که باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا نیز قرار است در این مجمع سخنرانی کند. شی جین پینگ، رئیس‌جمهور چین نیز قرار است 28 سپتامبر و پیش از سخنرانی ولادیمیر پوتین، همتای روس خود، در مجمع عمومی سازمان ملل به سخنرانی بپردازد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر