jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۵۹۵۷   ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۶

جام جم ورزشی: عادت زشت برخی از کاربران در توهین به چهره های مشهور ایرانی تمامی ندارد.

باز هم کاربران ایرانی و باز هم فحاشی به یک چهره ورزشی!

به گزارش جام جم ورزشی ، قربانی جدید کاربران توهین کننده مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران است. دلیل فحاشی به این بازیکن انتشار یک عکس است. در این عکس مهرداد میناوند در شب عینک آفتابی زده است. همین عکس باعث شد تا حجم وسیعی از کامنت های توهین آمیز و تمسخرآمیز به سمت صفحه وی سرازیر شود. این ملی پوش اسبق دلیل عینک زدن خود در شب را عمل جراحی اخیرش می داند و عکسی هم در اینباره منتشر کرده است.

میناوند که از این توهین ها بسیار عصبانی است در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«دوست نداشتم این عکسو بزارم و دوستان و هواداران عزیزم رو ناراحت کنم ولی قضاوت های زود هنگام بعضی دوستان راجع به عکس دیروز که با عینک بود ناچارم کرد. شاید عزیزانی که دوباره زود قضاوت کردن و بعضا توهین کردن بفهمند که صفحه شخصی آدما محل توهین کردن نیست و بایست حد و حدود خود را نگهدارن. لطفا کسانی که نمی تونن خویشتن دار باشن و مساله ای مثل عینک زدن در شب خیلی براشون غیر عادی بود در حدی که توهین کنن اصلا کامنت ننویسند. دلیل عینک زدن دیشب عمل جراحی بود که روی چشمام انجام داده بودم. در خاتمه از استقلالی ها که فقط توهین رو یاد گرفتن خواهش می کنم تو صفحه شخصی اصلا نیایند که نیاز به اظهار نظر هم نداشته باشند. و بدونن که من دنبال زیاد کردن فالوئر نیستم ،خودشون که هم باشگاه و هم بازیکن دارن پس لطف کنن اصلا با صفحات شخصی ما کاری نداشته باشن چون دیگه هیچ توهینی بی جواب نمی مونه».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها