jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۳۵۷۸۳ ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۰

عامل جنایت در دخمه معتادان پس از هفت ماه به قتل اعتراف کرد.

اعتراف به جنایت در دخمه معتادان

به گزارش جام‌جم، دوازدهم بهمن سال گذشته نیروهای خدمات شهری شهرداری هنگام تمیز کردن حاشیه اتوبان یاسینی متوجه جسد مردی داخل گودال دو متری شدند. با اعلام موضوع به پلیس و حضور تیم جنایی در محل، مشخص شد این گودال دخمه معتادان و افراد بی‌خانمان است و جسد کشف شده در آن متعلق به مردی 32 ساله به نام محمدرضاست. پزشکی قانونی نیز با معاینه جسد اعلام کرد مقتول بر اثر اصابت ضربه جسم سخت به ناحیه سر به قتل رسیده است.

به این ترتیب تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت آغاز شد و ماموران توانستند دو نفر را که به این دخمه رفت و آمد داشتند، شناسایی کنند. بازجویی از دو متهم آغاز شد تا این که پسر جوان به نام کاظم با قبول حضور در صحنه قتل، معتادی به نام رسول را به عنوان قاتل معرفی کرد. سرانجام رسول نهم شهریور دستگیر اما در بازجویی منکر ارتکاب جنایت شد.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا این‌که روز گذشته کاظم 34 ساله به قتل مرد معتاد در دخمه اعتراف کرد و گفت: آن روز رضا بدون اجازه برای مصرف مواد مخدر به دخمه آمد که بین او و رسول درگیری شد. من هم در دفاع از رسول چند ضربه به او زدم و بعد دست و پایش را بستم و با کشیدن کاپشن روی سرش چند ضربه دیگر به سرش زدم تا این که متوجه شدیم او مرده است و از دخمه فرار کردم.با اعترافات متهم به قتل، محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی دستور تحقیقات بیشتر از متهم را صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر