jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۵۰۶۶ ۲۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: ماریو گوتزه که گل قهرمانی آلمان را در جام جهانی 2014 زد یک موفقیت جدید دیگر را هم جشن گرفت.

زننده گل قهرمانی آلمان در فیسبوک 10 میلیون تایی شد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، ماریو گوتزه در فیسبوک 10 میلیون تایی شد. گوتزه قول داده بود چنانچه آمار طرفداران صفحه‌اش در فیسبوک به 10 میلیون نفر برسد، کیک بپزد؛ کاری که تا کنون هیچگاه انجام نداده است.
او دیروز به وعده‌اش عمل کرد و با پست کردن ویدیوی کیک پختنش نوشت:" بجای گل زدن، این بار برایتان کیک درست می‌کنم! از 10 میلیون نفرتان ممنونم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر