Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۸۳۴۹۶۰ ۲۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۲:۰۵

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان – آمریکا

یزدانی با فن سرو ته یکی راهی دور چهارم شد

حسن یزدانی ملی پوش وزن 70 کیلو گرم تیم کشتی آزاد با شکست حریف بلغاری راهی دور سوم رقابت های جهان شد.

یزدانی با فن سرو ته یکی راهی دور چهارم شد

روز سوم و پایانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان با انجام مسابقات مقدماتی اوزان 57، 70، 74 و 125 کیلو گرم از ساعت 21:30 دقیقه شنبه به وقت تهران در ورزشگاه آرلینس آرنا شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شده که حسن رحیمی،حسن یزدانی،علیرضا قاسمی و پرویز هادی نمایندگان کشورمان در چهار وزن سوم هستند.

بر همین اساس در وزن 70 کیلوگرم که 33 نفر وزن کشی کردند، حسن یزدانی در نخستین تجربه حضور در رقابت های جهانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه مقتدرانه 16 بر 4 جانگ از کره جنوبی را شکست داد و راهی دور سوم شد. وی در دور سوم مقابل میروسلاو کایروف از بلغارستان دارنده مدال برنز اروپا در حالی که از حریف پیش بود با اجرای فن سر و ته یکی این آزاد کار بلغاری را ضربه فنی کرد و راهی دور چهارم شد.
تلاشادزه از گرجستان، گرین از آمریکا و نمایندگان ژاپن و اوکراین در گروه یزدانی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر