jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۳۲۶۷   ۱۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: حدود ۳ هزار هوادار ایرانی برای حمایت از شاگردان کارلوس کی‌روش در دیدار مقابل هند فردا شب به ورزشگاه خواهند رفت.

احتمال حضور ۳ هزار هوادار ایرانی برای حمایت از شاگردان کی‌روش

تیم ملی فوتبال ایران از هفته چهارم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه فردا شب در هند به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.

به گزارش فارس ، بر همین اساس قرار است هندی‌ها در ورزشگاه کانتیراوای بنگلر از تیم ملی ایران در این دیدار پذیرایی کنند.

هندی‌ها همچنین نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها مقابل عمان را در این ورزشگاه 24 هزار نفری برگزار کردند که البته این دیدار دو بر یک به سود تیم ملی عمان به پایان رسید.

همچنین با توجه اینکه حدود 6-7 هزار دانشجوی ایرانی در این شهر برای ادامه تحصیلات خود مستقر هستند، پیش‌بینی می‌شود حدود نیمی از این نفرات برای تماشای مسابقه تیم ملی مقابل هند راهی ورزشگاه شده و از شاگردان کی‌روش در این دیدار حمایت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر