jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۹۱۵ ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۲

جام جم ورزشی: دیدار مجارستان و رومانی در مقدماتی یورو 2016 که با تساوی بدون گل پایان یافت باعث درگیری های خیابانی و دخالت پلیس ضد شورش شد.

جنجال بزرگ در یک مسابقه فوتبال +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از پایان دیدار تیم های ملی فوتبال مجارستان و رومانی خیابان های بوداپست پایتخت مجارستان صحنه زد و خورد اتباع رومانیایی با شهروندان مجاری شد. این درگیری به قدری شدید بود که پلیس ضد شورش مجبور به مداخله شد. این درگیری ها از تماشاگران رومانیایی تبار شروع شد ، تماشاگرانی که گفته می شود در اصل طرفداران دو تیم استوا و دینامو بخارست هستند.

آشوبگران در بیرون از استادیوم یک اتومبیل را هم واژگون کردند. پلیس ضد شورش در جریان این درگیری ها افراد زیادی را بازداشت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر