jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۳۲۷۲۸   ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پایان هفته پایتخت با دو قتل همراه بود؛ در یکی از جنایت‌ها معتادی کشته شد و در قتل دوم قاتل به موادمخدر اعتیاد داشت.

به گزارش جام‌جم، نخستین جنایت ساعت 14 چهارشنبه توسط ماموران پلیس به بازپرس جنایی اعلام شد. با حضور تیم جنایی در محل حادثه درطبقه سوم یک ساختمان پنج طبقه در خیابان چهارباغ پونک آنها با جسد غرق در خون پسر 36 ساله روبه‌رو شدند. جوانی نیز در حالی که مجروح شده بود در کنار جسد روی زمین افتاده بود که سریع به بیمارستان منتقل شد.

در ادامه تحقیقات مرد صاحبخانه مدعی شد پسر 26 ساله‌ام به ماده مخدر شیشه اعتیاد دارد. صبح با کمپ ترک اعتیاد در محمدشهر کرج تماس گرفتم تا او را به کمپ ببرند. حوالی ظهر سه نفر برای بردن حمید به کمپ آمدند که او متوجه ماجرا شد و با چاقو ابتدا ضربه‌ای به یکی از آنها زد که او روی زمین افتاد. بعد از آن هم ضربه‌ای دیگر از پشت به دیگر کارمند کمپ زد. در ادامه تحقیق از دیگر کارمند کمپ آغاز شد. پسر 30 ساله به بازپرس جنایی گفت: من و دو برادر دیگرم در کمپ ترک اعتیاد کار می‌کنیم. امروز برای بردن پسر معتاد به خانه آنها آمدیم اما او پس از قتل برادر بزرگم و مجروح کردن برادر کوچکم فرار کرد. تیمی از کارآگاهان جنایی تحقیقاتشان را به دستور بازپرس احمد بستان زاده برای دستگیری قاتل آغاز کردند.

قتل پسر معتاد با شلیک گلوله

دومین جنایت ساعت 19 و 30 دقیقه جمعه در بلوار سیمون بولیوار تهران رخ داد. در این جنایت پدر 61 ساله با شلیک گلوله پسر 34 ساله‌اش را به قتل رساند. مرد معلول روز گذشته پس از انتقال به دادسرای جنایی در باره جنایت گفت:پسرم مجتبی از 15سال قبل به ماده مخدر کراک و شیشه اعتیاد پیدا کرد. من از سال 74 به خاطر بیماری ام اس ویلچرنشین شدم. اما حواسم به او بود.ده بار برای ترک او را به کمپ ترک اعتیاد بردیم، اما فایده نداشت. مجتبی جمعه شب به مادرش زنگ زد و تهدید کرد الان می‌آیم و پدرم را می‌کشم. من هم مدتی پیش کلتی را در وسایلش دیدم و آن را در کمد مخفی کردم. سلاح را از کمد برداشتم و زیر بالش گذاشتم. ساعتی بعد او زنگ طبقه بالا را زد و مادرش در را روی او باز کرد. وقتی او جلو در بود به او اخطار دادم بالا نیاید اما او قصد داشت به سمتم بیابد.من هم از ترس یک تیر شلیک کردم که به چشم او اصابت کرد. با اعترافات محمد به قتل پسرش، او با دستور سعید احمد بیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی بازداشت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر