jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۲۵۵۸   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۴

جام جم ورزشی: بانوی تفنگ دار ایران توانست به مقام قهرمانی فینال فینالیست های جام جهانی در ماده تفنگ بادی 10 متر دست یابد.

حماسه سازی بانوی پرافتخار ایرانی در رقابت های جهانی آلمان

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی ، الهه احمدی در رقابت فینال فینالیست های جام جهانی تیراندازی در ماده تفنگ 10 متر بادی زنان توانست به مقام قهرمانی برسد و مدال طلا را از آن خود کند. او در این مرحله به امتیاز 207.5 رسید.

احمدی در مرحله نیمه نهایی توانست با شلیک 417 به فینال راه یابد. در این رقابت ها که در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود، 9 تیرانداز برتر از از کشورهای چین(سه نماینده)، کرواسی(دونماینده)، صربستان(دو نماینده) و هند به رقابت پرداختند که در نهایت با مقام نهمی نماینده چین، هشت نفر به فینال رسیدند.

در فینال این رقابتها نمایندگان کشورهای هند و صربستان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

قهرمانی الهه احمدی در حالی رقم خورد که یی سیلینگ قهرمان المپیک لندن به مقامی بهتر از هفتمی دست پیدا نکرد.

احمدی که پیش از این سهمیه المپیک ریودوژانیرو را کسب کرده بود تنها نماینده ایران در این رقابت ها بود و با کسب امتیاز لازم در جام جهانی آذربایجان از سوی فدراسیون جهانی برای حضور در فینال فینالیست های جام های جهانی در ماده تفنگ بادی 10 متر دعوت شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر