jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۲۵۵۸   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۴

جام جم ورزشی: بانوی تفنگ دار ایران توانست به مقام قهرمانی فینال فینالیست های جام جهانی در ماده تفنگ بادی 10 متر دست یابد.

حماسه سازی بانوی پرافتخار ایرانی در رقابت های جهانی آلمان

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی ، الهه احمدی در رقابت فینال فینالیست های جام جهانی تیراندازی در ماده تفنگ 10 متر بادی زنان توانست به مقام قهرمانی برسد و مدال طلا را از آن خود کند. او در این مرحله به امتیاز 207.5 رسید.

احمدی در مرحله نیمه نهایی توانست با شلیک 417 به فینال راه یابد. در این رقابت ها که در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود، 9 تیرانداز برتر از از کشورهای چین(سه نماینده)، کرواسی(دونماینده)، صربستان(دو نماینده) و هند به رقابت پرداختند که در نهایت با مقام نهمی نماینده چین، هشت نفر به فینال رسیدند.

در فینال این رقابتها نمایندگان کشورهای هند و صربستان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

قهرمانی الهه احمدی در حالی رقم خورد که یی سیلینگ قهرمان المپیک لندن به مقامی بهتر از هفتمی دست پیدا نکرد.

احمدی که پیش از این سهمیه المپیک ریودوژانیرو را کسب کرده بود تنها نماینده ایران در این رقابت ها بود و با کسب امتیاز لازم در جام جهانی آذربایجان از سوی فدراسیون جهانی برای حضور در فینال فینالیست های جام های جهانی در ماده تفنگ بادی 10 متر دعوت شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر