jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۱۸۴۲   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۵

جام جم ورزشی: دو بانوی بدمینتون‌باز ایران با شکست برابر حریفان اندونزیایی خود حذف زودهنگامی از جدول انفرادی مسابقات اندونزی داشتند.

بانوان بدمینتون باز ایرانی از المپیک دور شدند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون بدمینتون ، نگین امیری‌پور و ثریا آقایی که برای جمع کردن امتیاز جهت کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنند، پس از مسابقات ویتنام در مسابقات اندونزی شرکت کردند که در همان دور اول جدول انفرادی حذف شدند.

در دور اول جدول انفرادی، نگین امیری‌پور (رنکینگ 185) در دیدار با راسیدینا آنتاریدا (رنکینگ92) از اندونزی با نتیجه 2 بر صفر (21-19 و 21-13) بازی را واگذار کرد و از مسابقات حذف شد.

ثریا آقایی (رنکینگ137) دیگر نماینده ایران نیز به مصاف آپریلا یوانداری (رنکینگ 105) از اندونزی رفت که نماینده ایران با نتیجه 2 بر صفر (21-19 و 21-12) بازی را واگذار کرد.

این دو پس از حذف زودهنگامشان باید شانس خود را در جدول دو نفره امتحان کنند و در دور اول تیم امیری‌پور و آقایی (رنکینگ 74) باید مقابل تیم آپریانی و سیگیاریتو (رنکینگ 93) از اندونزی به میدان برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر