jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۱۸۱۹   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۱

جام جم ورزشی: علیرضا جهانبخش معتقد است که برگزاری اردوی تیم ملی امید در هلند و تمرینات و بازی های تدارکاتی که در نظر گرفته شده کمک زیادی به بالا رفتن سطح کیفی بازیکنان و هماهنگی تیمی خواهد کرد.

جهانبخش: اردوی هلند فرصت بسیار خوبی برای آماده سازی تیم است

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ، بازیکن ایرانی تیم الکمار هلند در خصوص انگیزه حضورش در اردی تیم امید و دیدار و گفت و گو با کادرفنی و بازیکنان این تیم گفت: واقعا خوشحالم که تیم ملی المپیک به هلند آمده و وظیفه خودم دانستم تا در محل برگزاری اردو حضور پیدا کنم و ضمن خوشامدگویی به اعضای کادرفنی و هم تیمی هایم با آن ها دیدار کنم.
علیرضا جهانبخش افزود: اینکه تیم ملی امید در کشور هلند اردوی اماده سازی خودش را برپا کرده، بسیار مهم و با ارزش است. چرا که کشور هلند به لحاظ امکانات سخت افزاری در سطح بسیار بالایی قرار دارد و قطعا فرصت بسیار خوبی بوجود آمده تا تیم امید در بهترین شرایط روند اماده سازی خودش را ادامه دهد.
جهانبخش در خصوص کمپ محل برگزاری اردوی تیم امید گفت: اردوی تیم امید در یکی از بهترین کمپ های حرفه ای اطراف نایمخن برپا شده و خود من همراه با تیم نایمخن بارها در این کمپ حضور پیدا کردم. زمین های تمرین تمرینی کمپ فوق العاده با کیفیت است و امیدوارم که تیم امید با حضور در این کمپ به اهدافی که دارد برسد.
بازیکن ایرانی تیم الکمار که عصر دیروز تمرین ملی پوشان امید را از نزدیک تماشا کرد در خصوص وضعیت تمرینات و بازیکنان گفت: همه بازیکنان از شرایط اردو کاملا راضی هستند و با انگیزه بالایی در تمرینات شرکت می کنند. تمرین دیروز هم با جدیت و برنامه ریزی خوبی انجام شد. فکر می کنم برگزاری این اردو و تمرینات و بازی های تدارکاتی که در نظر گرفته شده کمک زیادی به بالا رفتن سطح کیفی بازیکنان و هماهنگی تیمی خواهد کرد.
جهانبخش در رابطه با عدم حضورش در اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: با توجه به مصدومیتی که داشتم بعد از پیوستن به الکمار هنوز نتوانسته ام برای تیم جدیدم بازی کنم و با حضورم در اردوی تیم ملی این امکان وجود داشت که مصدومیتم مجددا تشدید شود و یا اینکه مصدومیت جدیدی گریبانگیرم شود. به همین دلیل مسئولان باشگاه الکمار طی مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال ایران داشتند، به توافق رسیدند که از اردوهای بعدی در خدمت تیم ملی باشم.
جهانبخش در پایان گفت: برای هردو تیم بزرگسالان و المپیک ایران آرزوی موفقیت می کنم و قطعا هر زمان که لازم باشد و مشکل مصدومیتی نداشته باشم با تمام وجود برای موفقیت این دو تیم نهایت تلاشم را انجام می دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر