jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۳۱۷۸۸ ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۳

شرکت عمران پردیس در اولتیماتومی به متقاضیان مسکن مهر این شهر به آنها تا پایان ماه جاری (شهریور) برای تکمیل آورده مهلت داد.

اولتیماتوم عمران پردیس به متقاضیان مسکن مهر

شرکت عمران پردیس با ارسال نامه‌ای به پرتابل متقاضیان مسکن مهر این شهر به آنها تا پایان ماه جاری برای تکمیل آورده مهلت داد.

به گزارش تسنیم، در این نامه که خطاب به متقاضیان مسکن مهر بدون پیش‌قرارداد آمده است؛ "متقاضی گرامی.... به اطلاع می‌رسانیم پیرو دو اخطار قبلی شرکت عمران شهر جدید پردیس مبنی بر تکمیل حد نصاب آورده مسکن مهر و همچنین نظر به مراجعات مکرر متقاضیان و درخواست تمدید بازه زمانی واریز وجه، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند: مهلت تکمیل آورده تا پایان شهریور ماه سال جاری تمدید شده است. بدیهی است در صورت عدم پرداخت تا موعد مقرر مطابق ضوابط و مقررات مسکن مهر عمل خواهد شد."

پروژه‌های مسکن مهر پردیس در یک سال منتهی به اواسط خردادماه سال جاری در وضع نامناسبی قرار داشت و اکثر پروژه‌های آن متوقف شده بود. اما از نیمه‌های آخرین ماه بهار تکمیل واحدهای این طرح با شدت بیشتری نسبت به قبل در دستور کار قرار گرفت که نتیجه آن آماده شدن حدود 11 هزار واحد برای افتتاح در هفته دولت بود. البته این افتتاح به دلیل نبود خدمات زیربنایی مانند آب، برق، گاز لغو شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر