jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۳۱۱۲۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۲

سرویس ذخیره‌ساز ابری گوگل یعنی گوگل‌درایو مشتریان بسیار زیادی دارد، زیرا ذخیره‌سازی فایل‌ها در این سرویس از امنیت زیادی برخوردار بوده و دسترسی به اطلاعات نیز به‌صورت پایدار و در تمام لحظات امکان‌پذیر است.

آپلود فایل‌های جدید در گوگل درایو بدون تغییر لینک

چنانچه شما نیز از این سرویس استفاده کرده باشید مطمئنا می‌دانید فایل‌های آپلود شده در این سرویس را می‌توان برای کاربران مختلف در سراسر دنیا یا مجموعه‌ای از کاربران دلخواه (به‌عنوان مثال کارکنان یک شرکت) به اشتراک گذاشت.

فایل‌های اشتراک‌گذاری شده می‌توانند اطلاعات متعددی را در خود جا دهند و در مواردی ممکن است این فایل‌ها نیازمند به‌روزرسانی باشند.

یکی از محدودیت‌هایی که کاربران هنگام به‌روزرسانی فایل‌ها یا آپلود فایل‌های جدید با آن مواجه هستند، تغییر لینک دسترسی به فایل از سوی دیگر کاربران است.

به‌عنوان مثال فرض کنید شرکت شما فهرست قیمت محصولات خود را در سرویس گوگل درایو آپلود کرده و لینک اشتراک‌گذاری آن را در اختیار مشتریان قرار داده است.

اکنون فهرست قیمت جدیدی آماده شده و قصد دارید بدون تغییر لینکی که قبلا در اختیار مشتریان خود قرار داده‌اید، فایل اشتراک‌گذاری شده را تغییر داده و فایل جدیدی را به‌جای آن آپلود کنید.

در این شرایط برای آپلود فایل جدید بدون تغییر لینک مورد نظر، می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید:

1 ـ به محوطه کاربری خود در سرویس گوگل درایو وارد شده، فایل موردنظر برای به‌روزرسانی را انتخاب کنید.

2 ـ روی فایل مورد نظر کلیک راست کرده و از منوی به‌نمایش درآمده گزینه Manage Versions را انتخاب کنید.

سپس در پنجره به‌نمایش درآمده روی گزینه Upload new version کلیک کنید.

4 ـ فایل جدیدتان را انتخاب کرده و عملیات آپلود را اجرا کنید.

5 ـ مراحل کار به اتمام رسیده و فایل جدید با همان لینک قبلی برای کاربران به‌نمایش درخواهد آمد. شما می‌توانید نسخه‌های قبلی فایل را نیز در مرحله 3 حذف کنید یا با برداشتن علامت چک‌مارک کنار گزینه Keep Forever مربوط به هر فایل، از گوگل بخواهید تا پس از گذشت 30 روز فایل‌های قبلی را حذف کند.

کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر