دیگر تا عرضه‌ اولین سری اسپرت یا سوپر‌اسپرت ارزان‌قیمت مک‌لارن زمانی باقی نمانده است؛ چرا که دو مدل570S و 540C بالاخره وارد مرحله‌ «پیش‌تولید» شدند البته تنها این ۲ مدل نیستند که قبل از تولید انبوه و عرضه بصورت رسمی، در سخت‌ترین شرایط جاده به انجام مهم‌ترین و آخرین آزمایش‌های کیفی مک‌لارن می‌پردازند.
کد خبر: ۸۲۷۱۱۸
سری اسپرت مک‌ لارن وارد مرحله‌ پیش ‌تولید شد + فیلم + عکس

به هر حال تمام اتومبیل های مک‌ لارن در طی فرآیند تولیدشان از چنین مرحله‌ای -که دقیقاً قبل از تولید انبوه قرار دارد- گذر می‌کنند و سری اسپرت مک‌لارن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شاید سری اسپرت یا به اصطلاح «سوپراسپرت ارزان‌قیمت» مک‌ لارن که برای رقابت با اتومبیل هایی چون پورشه ۹۱۱ در نظر گرفته شده‌ است با برچسب قیمتی پایین‌تری عرضه شود، اما به هر حال این اتومبیل ها هم آرم و نام مک‌ لارن را در پشت و جلوی خودشان به همراه دارند و همین مورد باعث می‌شود تا فرآیند تولیدشان نیز متفاوت از سایر مدل های سوپراسپرت این سازنده نباشد.

این جدیت و اهمیت را می‌توان در فیلمی که خواهید دید تنها قسمت‌های محدودی از مرحله‌ «پیش‌تولید» را نشان می‌دهد.

هرچند این سری به تازگی وارد مرحله‌ «پیش‌تولید» شده‌ است، اما تا به امروز هم سازنده با انجام بیش از ۳۰۰.۰۰۰ مایل (حدود ۴۸۰.۰۰۰ کیلومتر) از دقیق‌ترین آزمایش‌ها در شرایط مختلف محیطی و اغلب خاصی مانند تابستان‌های داغ آریزونا و نوادای آمریکا، زمستان و شرایط قطبی شمال سوئد و آب‌وهوای دائما در حال تغییر انگلستان، از کیفیت، ثبات و عملکرد 570S و 540C اطمینان حاصل کرده است.

اولین اتومبیل های سری اسپرت در پاییز امسال پس از طی کردن مرحله‌ی «پیش‌تولید» در مرکز تولید «ووکینگ» انگلستان مک‌ لارن برای فروش و رسیدن به دست مصرف‌کننده‌ نهایی به سوی نمایندگی‌های مک‌لارن روانه خواهند شد.

قیمت پایه این مدل‌ها از حدود ۱۷۰ هزار دلار خواهد بود و تا انتهای سال ۲۰۱۷ میلادی مدل‌های فرعی اسپایدر و GT نیز در کنار مدل‌های جدید سری اسپرت معرفی و عرضه خواهد شد.

این هم از مدل‌های «ارزان‌قیمت‌تر» مک‌ لارن که البته باز هم بسیار گران‌قیمت هستند و به هر حال بدلیل قرار گرفتن این مدل‌ها در کلاس اتومبیل های «اسپرت»، به غیر از این هم انتظاری نمی‌رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها