jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۶۹۲۶   ۲۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۵

جام جم ورزشی: اتلتیک بیلبائو قهرمان سوپرجام اسپانیا شد. این قهرمانی در پی تساوی یک بر یک مقابل بارسلونا و با توجه به پیروزی چهار بر صفر این تیم باسکی در دیدار رفت حاصل شد.

اتلتیک بیلبائو قهرمان سوپرجام اسپانیا شد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ،دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا ساعت 30 دقیقه بامداد میان تیم‌های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد و این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا اتلتیک بیلبائو در مجموع پنج بر یک بارسلونا را شکست دهد و قهرمان شود.

نیمه اول این بازی با تک گل لیونل مسی در دقیقه 43 به پایان رسید و شاگردان انریکه بسیار امیدوار بودند در نیمه دوم بتوانند نتیجه بازی رفت را جبران کنند، اما اخراج جرارد پیکه در دقیقه 56 همه رویاهای کاتالان‌ها را نقش بر آب کرد و آن‌ها مجبور شدند 10 نفره به ادامه بازی بپردازند.

در ادامه بارسایی‌ها توان باز کردن تیم باسکی را نداشتند و آدوریز مهاجم بیلبائو روی غفلت بازیکنان بارسا دروازه این تیم را در دقیقه 74 باز کرد تا در نهایت رویای کسب شش‌گانه برای کاتالان‌ها نقش بر آب شود و جام قهرمانی سوپر جام به بیلبائو برسد.

به گزارش دیلی میل ، در دقیقه 86 کیکو سولا از بیلبائو هم اخراج شد تا دو تیم با 10 نفر بازی را به پایان ببرند.

در ادامه تصاویری از این دیدار را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها