jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۶۶۲۲   ۲۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۰

جام جم ورزشی: پاری سن ژرمن در هفته دوم لوشامپیونه فرانسه به پیروزی رسید. این تیم در هفته نخست هم حریف خود را شکست داده بود.

معرفی ستاره جدید پاریسی ها به هواداران +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، پاری سن ژرمن در هفته دوم لوشامپیونه فرانسه دو بر صفر آژاکسیو را شکست داد. بلیز ماتویدی و تیاگو سیلوا گل های تیم پاریسی را به ثمر رساندند. این دیدار در ورزشگاه اختصاصی پاری سن ژرمن یعنی پارک دو پرنس برگزار شد. در این دیدار آنخل دی ماریا ستاره جدید و 44 میلیون پوندی پاری سن ژرمن به هواداران نیز معارفه شد. او هنوز به دلیل آماده نشدن کارت بازی اجازه همراهی تیم جدیدش را ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر