jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۵۱۷۴   ۲۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۵

جام جم ورزشی: ستاره های جوان فوتبال ایران باز هم در یک قاب قرار گرفتند.

سلفی ستاره های جوان فوتبال ایران +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، علیرضا جهانبخش ، سردار آزمون و مرتضی پورعلی گنجی سه جوان درخشان فوتبال ایران هستند. اولی به تازگی به تیم معتبر هلندی یعنی آلکمار پیوسته است. دومی ستاره روستوف محسوب می شود و سومی در تیانجین چین روز به روز بیشتر پیشرفت می کند. کی روش برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه روی این سه بازیکن حساب ویژه ای بازی کرده است. در واقع این سه به ارکان تیم ملی تبدیل شده اند و دیگر کسی به آنها به چشم بازیکنان بی تجربه نگاه نمی کند. علیرضا، سردار و مرتضی حالا در یک قاب قرار گرفته اند.

مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم ملی فوتبال که در لیگ چین بازی می کند، از طریق صفحه خود در اینستاگرام تولد علیرضا جهانبخش را به او تبریک گفته است. او عکسی در اینستاگرام منتشر کرده که خودش در کنار جهانبخش و سردار آزمون ایستاده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها