jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۸۴۲   ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۱

جام جم ورزشی: رئال مادرید این روزها هوادارانش را نگران کرده است.

رئال مادرید بدون رونالدو "هیچ" است

به گزارش جام جم ورزشی ، در شرایطی که رونالدو به دلیل مصدومیت نمی تواند رئال مادرید را همراهی کند این تیم در بازی های دوستانه چندان خوب نتیجه نمی گیرد و حتی یک آمار بسیار بد از خود بر جای گذاشته است. این تیم برای نخستین بار در چهار سال گذشته در دو بازی پیاپی است که هیچ گلی نمی زند. چنین آماری برای هواداران رئال مادرید بسیار نگران کننده است. در واقع رئال انگار بدون "رونالدو" هیچ است.

موضوع دیگر درباره رئال مادرید عملکرد نه چندان قابل توجه بیل در بازی های اخیر بوده است. گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال که در فصل گذشته انتقادات زیادی را متوجه خود دید گویا باز هم یک سال سخت دیگر در پیش رو دارد.

حال و روز اخیر باشگاه رئال مادرید نشان می دهد این تیم کهکشانی به شدت وابسته به ستاره هاست، یعنی همان شرایطی که در بارسلونا هم وجود دارد. تیم کاتالانی نیز بدون مسی در برخی از بازی های دوستانه خود شکست خورده است.

رئال مادرید اول شهریور در هفته نخست فصل جدید لالیگا باید به مصاف گیخون برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها