jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۵۰۳   ۱۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۶

جام جم ورزشی: دیروز مصادف بود با ششمین سال درگذشت دانیل خارکه کاپیتان سابق اسپانیول.

دلیل مرگ مرموز کاپیتان اسپانیول چه بود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، دانیل خارکه 26 سال داشت هنگامی درگذشت که تنها یک ماه از انتخابش به عنوان کاپیتان جدید اسپانیول می گذشت. مرگ غیرمنتظره او در جریان اردوی پیش از فصل اسپانیول در بولونیای ایتالیا اتفاق افتاد. او در هتل محل اقامت اسپانیول بیهوش در اتاق خود پیدا شد. مسئولان باشگاه اسپانیول هنوز بابت تاخیر بیش از اندازه در انتقال این بازیکن 26 ساله به بیمارستان به شدت ناراحتند و اعتراض دارند. آنها می گویند اگر آمبولانس زودتر می رسید شاید خارکه اکنون زنده بود. او به دلیل حمله قلبی جان خود را از دست داد. بررسی تلفن همراه خارکه نشان داد او در لحظه حمله قلبی در حال مکالمه با نامزدش بوده است. نامزد خارکه هنوز نگفته چه صحبت هایی بین آنها رد و بدل شده است اما پزشکان می گویند حمله قلبی او نتیجه حمله عصبی بوده است.

با وجود گذشت شش سال هنوز مشخص نیست چه اتفاقی برای خارکه افتاده است. بین او و نامزدش دقیقا چه چیزهایی رد و بدل شد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر