jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۵۳   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۱

جام جم ورزشی: سرمربی منچستریونایتد اخیرا رفتار بسیار غیرمحترمانه ای با دروازه بان نامدار تیمش داشته است.

رفتار غیرمحترمانه فن خال با دروازه بان تیمش

به گزارش جام جم ورزشی ، ویکتور والدس که زمانی برای خودش در بارسلونا ستاره ای بود و سنگربان این تیم پرافتخار در هر شرایطی محسوب می شد اکنون شرایط بسیار متفاوتی دارد. او در منچستریونایتد حتی دروازه بان سوم هم محسوب نمی شود و به تیم ذخیره ها رفته است.

به گزارش دیلی میل ، روابط بین والدس با فن خال سرمربی هلندی تیم بسیار تیره و تار است و این دو رابطه خوبی با هم ندارند. البته فن خال در این میان بسیار حساسیت زیادی به خرج داده است چرا که در برابر این دروازه بان بسیار پرافتخار و با تجربه رفتار غیر محترمانه ای از خود نشان داده و باعث شده شان او پایین بیاید.

فن‌خال به مسئولان باشگاه دستور داده که کمد والدس را در رختکن تیم اصلی خالی کنند و لوازم او را به کمدی در رختکن تیم دخیره‌ها انتقال دهند. به نوشته دیلی‌میل این اقدام بدون اطلاع خود والدس صورت گرفته و او زمانی که به سراغ کمد خود در رختکن می‌رود، آن را خالی پیدا می‌کند.

این اتفاق نه تنها والدس بلکه دیگر اعضای تیم به خصوص بازیکنان اسپانیایی تیم که رفتار فن‌خال را غیرمحترمانه و زننده دانسته‌اند، عصبانی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر