jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۴۲   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۸

جام جم ورزشی: یک دیدار دوستانه بین یک تیم بلغارستانی و یک تیم رژیم صهیونیستی به جنجال کشیده شد.

بازیکن رژیم صهیونیستی زیر مشت و لگد هواداران +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار دوستانه بازیکن تیم رژیم صهیونیستی خطایی بسیار شدید روی بازیکن حریف انجام داد که این موضوع باعث خشم هواداران بلغارستانی شد. تنها چند دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که بازیکن اشدود با تکل خشنی بازیکن حریف را مصدوم کرد و داور بازی هم با کارت قرمز بازیکن نماینده رژیم اشغالگر قدس را جریمه کرد. به گزارش دیلی میل ، وقتی هواداران زسکا صوفیا این صحنه خشن را دیدند به تصمیم داور در اخراج بازیکن حریف اکتفا نکردند بلکه به داخل زمین ریختند و با زدن بازیکنان حریف آنها را از زمین بازی به طرف رختکن هدایت کردند و اینگونه شد که بازی نیمه کاره تمام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر