jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۳۰۴   ۱۸ آذر ۱۳۸۴  |  ۱۵:۰۱

رییس کمیته سازماندهی جام جهانی فوتبال آلمان درباره شانس تیم ملی فوتبال ایران دراین جام ، گفت : معتقدم که این تیم میتواند شگفتی ساز و غافلگیر کننده در این رقابتها ظاهر شود.


فرانس بکن باوئر ، پنجشنبه شب افزود: تیم ملی فوتبال ایران میتواند عملکرد مطلوبی در این جام داشته باشد.
رییس کمیته جام جهانی آلمان گفت: تیم فوتبال ایران ساختار خوبی دارد و از بازیکنان بسیار خوبی نیز بهرهمند است که برخی از آنها هماکنون در باشگاههای آلمان مشغول به بازی هستند.
بکن باوئر افزود: مسلم است که تیم ملی فوتبال ایران در صدر تیمهای شرکت کننده در این جام قرار نخواهد گرفت، اما ما در جامهای جهانی فرانسه و ژاپن و کره جنوبی شاهد بودیم که تیمهای آسیایی میتوانند باعث شگفتی همگان شده و نتایج غیرمنتظره را کسب کنند.
بکن باوئر همراه با تیم ملی فوتبال آلمان به مقام قهرمانی جام جهانی میلادی در آلمان دست یافت.
بکن باوئر همچنین به عنوان مربی در جام جهانی میلادی ایتالیا با تیم ملی فوتبال آلمان فاتح این جام شد.
بکنباوئر ، هماکنون ، سمت ریاست کمیته برگزارکننده مسابقات جام جهانی آلمان را نیز برعهده دارد و قرار است در مراسم قرعهکشی امشب به همراه پله فوتبالیست افسانهای برزیل ، لوتار ماتیوس کاپیتان سابق تیم ملی آلمان ، یوهان کرایف بازیکن سابق تیم ملی هلند ، روژه میلا بازیکن سابق تیم ملی کامرون ، لوکاس آرادبه بازیکن سابق تیم ملی آفریقای جنوبی ، ناکایاما بازیکن سابق تیم ملی ژاپن ، کوبی جونز بازیکن سابق تیم ملی آمریکا و کریستین کارمبو بازیکن سابق تیم ملی فرانسه ، جدول گروه تیمی این مسابقات را انتخاب کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر