jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۳۰۳۷   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۳

جام جم ورزشی: بعد از حضور افراد غیرفوتبالی از اصناف و ارگان‌های مختلف در فوتبال، یک مهمان ناخوانده دیگر در حال ورود به این عرصه است.

رییس اتحادیه املاک تهران عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس

بنا بر این است تا 3 عضو جدید به هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه شوند. در کنار نام‌هایی همچون مجید و خواجه وند، نام فردی به نام عقبایی نیز به چشم می‌خورد.
به گزارش خبرآنلاین ، حسام عقبایی، رییس اتحادیه املاک تهران است. او نامزد انتخابات شورای شهر هم بود که رای کافی را کسب نکرد. جدیدترین مهمان ناخوانده فوتبال، از صنف معامله‌گران مسکن وارد پرسپولیس خواهد شد.
باید ببینیم بعد از حضور ناموفق افراد نظامی، سیاسی و اقتصادی، این فرد از حوزه املاک چه عملکردی خواهد داشت. در دوره ای که بازار مسکن دوره رکود خود را طی می‌کند، آیا عقبایی می‌تواند گره‌های پرسپولیس را بگشاید؟ یا بعد از مطرح شدن نامش و رسیدن به خواسته‌های خود، مانند خیلی از افراد دیگر پرسپولیس را بعد از استفاده از محبوبیتش، تنها می‌گذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها