jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۳۳۰   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۲

جام جم ورزشی: برخی از فوتبالیست های مطرح با وجود شهرتی که دارند کاری می کنند تا بیشتر به نظر بیایند.

اتومبیل طلای این فوتبالیست چشم ها را گرد می کند +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، از ماریو بالوتلی که بگذریم به الحاجی دیوف می رسیم که هر چند وقت یکبار با کارهای عجیب و غریبش خود را در کانون توجهات قرار می دهد. این فوتبالیست سنگالی که از زمان جام جهانی 2002 کره و ژاپن با درخشش در این رقابت ها در ترکیب تیم ملی فوتبال سنگال نام خود را بر سر زبان ها انداخت سابقه بازی کردن برای تیم هایی نظیر لیدزیونایتد و لیورپول را دارد. اما اکنون دیوف با پایان شدن به دوران فوتبالی اش به فوتبال مالزی رفته است و در تیم صباح بازی می کند.
دیوف یک فوتبالیست جنجالی است چند سال پیش با یک اتومبیل از روکش طلا بسیار خبرساز شد. او مدت ها سوار بر این اتومبیل دیده نمی شود اما بنابرگزارش "ای ام اس نیوز" وی بار دیگر با چنین اتومبیلی در خیابان های لندن تردد کرده است و این اتومبیل چشم ها را گرد می کند. علاوه بر این وی یک بنز هم دارد که با صرف هزینه ای 15 هزار پوندی روکش بسیار قابل توجهی روی آن کشیده است. گاهی اوقات جلب توجه خیلی هزینه های سنگینی در بردارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها