jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۳۳۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۲

جام جم ورزشی: برخی از فوتبالیست های مطرح با وجود شهرتی که دارند کاری می کنند تا بیشتر به نظر بیایند.

اتومبیل طلای این فوتبالیست چشم ها را گرد می کند +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، از ماریو بالوتلی که بگذریم به الحاجی دیوف می رسیم که هر چند وقت یکبار با کارهای عجیب و غریبش خود را در کانون توجهات قرار می دهد. این فوتبالیست سنگالی که از زمان جام جهانی 2002 کره و ژاپن با درخشش در این رقابت ها در ترکیب تیم ملی فوتبال سنگال نام خود را بر سر زبان ها انداخت سابقه بازی کردن برای تیم هایی نظیر لیدزیونایتد و لیورپول را دارد. اما اکنون دیوف با پایان شدن به دوران فوتبالی اش به فوتبال مالزی رفته است و در تیم صباح بازی می کند.
دیوف یک فوتبالیست جنجالی است چند سال پیش با یک اتومبیل از روکش طلا بسیار خبرساز شد. او مدت ها سوار بر این اتومبیل دیده نمی شود اما بنابرگزارش "ای ام اس نیوز" وی بار دیگر با چنین اتومبیلی در خیابان های لندن تردد کرده است و این اتومبیل چشم ها را گرد می کند. علاوه بر این وی یک بنز هم دارد که با صرف هزینه ای 15 هزار پوندی روکش بسیار قابل توجهی روی آن کشیده است. گاهی اوقات جلب توجه خیلی هزینه های سنگینی در بردارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر