jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۱۹۲۰   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۶

جام جم ورزشی: غم فراق حسین معدنی یک ساله شد.

یک سال از فراق ابدی مرد اخلاق والیبال ایران گذشت

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز دهم مرداد است، روزی که یک سال پیش در آن حسین معدنی مربی با اخلاف والیبال ایران درگذشت. مرد اخلاق مدار ورزش ایران که در کسوت مربی گری در تیم ملی حضور داشت پس از تحمل یک دوره بیماری از دنیا رفت تا جایش برای همیشه در والیبال خالی شود. هیچ کس حتی تصور نمی کرد پشت چهره خندان و پرانرژی حسین معدنی، چنین بیماری سخت و طاقت فرسایی خیمه زده باشد. عمل جراحی کیسه صفرا ناموفق بود و پزشکان به او اجازه مرخصی ندادند اما روح حسین معدنی آنقدر بزرگ بود که سرانجام بیمارستان را ترک کرد و به کنار ملی پوشان در مرحله نهایی لیگ جهانی رفت. مدتی بعد او دوباره به همین دلیل در بیمارستان بستری اما متاسفانه دیگر بازگشتی در کار نبود و وی بامداد روز دهم مرداد برای همیشه دیده از جهان فرو بست.

مجلس ختم اولین سالگرد در‌گذشت مرحوم حسین معدنی در روز جمعه 9 مرداد 1394 در مسجد باب الحوائج (ع) برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها