jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۸۹۹   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال به انتقاد از رسانه ها پرداخت.

توضیح ونگر درباره یک تی شرت "مسخره"! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش آرسن ونگر در سواحل مراکش با یک تی شرت بسیار عجیب و خنده دار رویت شد. انتشار عکس هایی از سرمربی فرانسوی آرسنال با این تی شرت باعث شد تا او سوژه طنز برخی از رسانه های زرد شود. رسانه های زرد با "مسخره" توصیف کردن آن تی شرت آرسن را با آن لباس خنده دار توصیف کرده بودند.

به گزارش اکسپرس ، ونگر 65 ساله در این باره گفت که برای پوشیدن آن تی‌شرت دلیلی خیرخواهانه داشته است. او که تیمش فردا (یکشنبه) در دیدار جام خیریه انگلیس به مصاف چلسی می‌رود، به خبرنگاران گفت: به شما اجازه نمی‌دهم که تی‌شرت مرا مسخره کنید، چون آن یک تی‌شرت خیریه بود. ما برای کودکان مراکشی یک بازی خیریه در این کشور برگزار کردیم.

رسانه های انگلیسی علاقه زیادی به تمسخر لباس های ونگر دارند. پیش از این کاپشن های ونگر مورد تمسخر واقع شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها