jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۸۵۶   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

جام جم ورزشی: جشن قهرمانی تیم ملی فوتبال شیلی در رقابت های کوپا آمریکا روز گذشته در سانتیاگو پایتخت شیلی برگزار شد.

ستاره ای که می خواهد زمان گل زدن خوش تیپ باشد

به گزارش جام جم ورزشی ، کمتر از یک ماه پیش تیم ملی فوتبال شیلی با برتری مقابل آرژانتین در ضربات پنالتی موفق شد قهرمان رقابت های کوپا آمریکا شود. الکسیس سانچز مهاجم شیلیایی ها یکی از ستاره های تیمش در این دوره از رقابت ها بود. او که ضربه نهایی پنالتی مقابل آرژانتین را در ضربات پنالتی زد روز گذشته یکی از مهم ترین چهره های تیم ملی فوتبال شیلی در مراسم جشن قهرمانی بود.

به گزارش گل ، در حاشیه این مراسم، الکسیس گفت:" وقتی برای اولین بار اقدام به اصلاح صورتم کردم، پول خرید ریش تراش ژیلت را نداشتم اما حالا اینگونه نیست. همیشه دوست دارم پیش از هر بازی، صورتم را اصلاح کنم تا زمانیکه گل می زنم خوش تیپ و خوش چهره به نظر بیایم. اینگونه باعث رضایت خاطر بیشتر هوادارانم می شوم. از بازیکنان دیگر هم می خواهم که مثل من عمل کنند."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر