jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۱۴۷۲   ۰۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۶

مرد جوان که به اتهام آدم‌ربایی دستگیر شده بود، پس از رضایت زن جوان از زندان آزاد شد، اما 10 روز بعد زن دیگری را به شیوه مشابه ربود. پرونده مرد آدم‌ربا برای محاکمه به دادگاه ارسال شده است.

ربودن زن جوان 10 روز بعد از آزادی از زندان

به گزارش جام‌جم، 29 خرداد امسال مامور گشت پلیس تهران در خیابان کمالی متوجه پرتاب شدن دختر جوانی از داخل خودروی پراید به بیرون شد. مامور پلیس با مشاهده این صحنه، خودروی پراید را تعقیب و پس از دقایقی آن را متوقف کرد، اما راننده پیاده شد و به فرارش ادامه داد که دستگیر شد. زمانی که مامور پلیس همراه متهم به محل رها کردن خودرو بازگشتند، متوجه شدند سارقی از فرصت استفاده و خودروی پراید را سرقت کرده است.

راننده و دختر جوان برای تحقیقات به دادسرا منتقل شدند. با ارسال پرونده به دادسرای جنایی، دختر 27 ساله به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: عصر جمعه از خانه‌مان در بلوار ابوذر قصد رفتن به میدان انقلاب را داشتم. منتظر تاکسی بودم که راننده پراید توقف و ادعا کرد به میدان انقلاب می‌رود. دقایقی بعد او با ادعای این که مسیر اصلی ترافیک است، تغییر مسیر داد. به او اعتراض کردم، اما مرد راننده تهدید کرد ساکت بنشینم که من در خودرو را باز کردم و به بیرون پریدم.

پسر جوان به نام عباس در بازجویی با قبول اتهامش ادعا کرد آن روز خیابان خلوت بود، وقتی دختر جوان را تنها دیدم، وسوسه شدم و او را سوار کردم، اما دقایقی بعد او خود را ازخودرو به بیرون پرت کرد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، پسر جوان ده روز قبل از زندان آزاد شده است. او پیش از این نیز به جرم ربودن زن جوانی دستگیر و پس از رضایت شاکی آزاد شده بود.

پسر جوان در باره پرونده قبلی‌اش هم گفت: چهار ماه قبل زن جوانی را از میدان آزادی به سمت جاده مخصوص سوار کردم. حوالی ایران‌خودرو وسوسه شدم او را مورد آزار و اذیت قرار دهم که زن جوان متوجه نیت من شد و از خودرو به بیرون پرید. بعد از دستگیری به دلیل این‌که او را مورد آزار و اذیت قرار نداده بودم، رضایت داد و آزاد شدم.

با اعتراف متهم، قاضی آرش سیفی برای وی به اتهام آدم‌ربایی قرار جلب دادرسی صادر کرد و متهم بزودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۸
من نمیدونم این دستگاه قضا چیكار میكنه و این اراذل و اوباش رو آزاد میكنه گیرم اون خانوم كم عقلی كرد و رضایت داد دستگاه قضا چرا باید یه مجرم آدم ربا رو آزاد كنه و به جون مردم بندازه؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها