jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۰۸۴۳   ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۲

جام جم ورزشی: مرتضی پورعلی گنجی بابت توهین هایی که به وی در فضای مجازی شده بسیار ناراحت و عصبانی است.

توهین اینستاگرامی به مدافع تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، مرتضی پورعلی گنجی اخیرا در اینستاگرام با حجم وسیعی از توهین ها روبرو شده است. او این روزها چند عکس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده ، در کنار یک هنرپیشه دو رگه ایرانی و چینی و کمی از فضای فوتبالی فاصله گرفته تا با واکنش تند تعدادی از کاربران صفحه اینستاگرامش مواجه شود. این کاربران فقط به دلیل چند عکس شدیدترین حمله ها را به مدافع تیم ملی فوتبال ایران کرده اند. مرتضی که معمولا پسر آرامی است بعد از این اتفاق ، کمی شاکی شده و در جدیدترین پستش از آنها که حرف های بدی درباره اش زده اند ، گلایه کرده. او در آخرین پستش نوشته:«ناراحت نشدم اما قبل از اینکه دست هایت را سمت من و امسال(امثال) من بگیری و هر آنچه .. بگویی ، مطمئن شو که خودت پاک هستی...»
مرتضی که معمولا در کنار تصاویرش جملاتی پند آموز می نوشت ، چند پستی را در فضای این روزهایش نوشته که اینگونه جنجالی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها