jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۲۰۶۷۱   ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

خواهرشوهری که به دلیل ناکامی در ازدواج به روابط عاشقانه برادرش و همسر او حسادت می‌کرد، با گذاشتن شماره تماس همسر برادرش در سایت‌های همسریابی برای عروس خانواده دردسر آفرید.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ یزدان نیکنام در تشریح این خبر گفت: چندی پیش زن جوانی با در دست داشتن برگه شکایتی از دادسرای رسیدگی به جرایم اینترنتی، به این پلیس مراجعه و اظهار کرد، فرد ناشناسی شماره تماس او را در یک سایت همسریابی قرار داده است و روزانه ده‌ها نفر برای ازدواج با او تماس می‌گیرند. کارشناسان این پلیس با ردیابی و تحقیقات مستمر، متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم پس از دستگیری و انتقال به پلیس فتا از یک حسادت کودکانه پرده برداشت و گفت: چند سال پیش از همسرم جدا شده و در خانه پدرم زندگی می‌کردم. با دیدن زندگی عاشقانه برادرم و همسرش، همیشه به آنها حسادت می‌کردم تا این‌که یک روز مشخصات او را همراه شماره تماسش در یکی از سایت‌های همسریابی ثبت کردم تا با این کار برادرم را مجبور به جدایی از همسرش کنم و به خیال خودم به زندگی عاشقانه آنها خاتمه دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر