ستاره ای که نمی خواهد روی جلد مجلات باشد

جام جم ورزشی: او آندره آ پیرلو است. اسطوره فوتبال ایتالیا که در سال های اخیر نه تنها یکی از محبوب ترین بازیکنان ایتالیایی ها بوده بلکه عنوان خوش پوش ترین فوتبالیست ایتالیایی را نیز یدک می کشد.
کد خبر: ۸۱۹۷۹۲
ستاره ای که نمی خواهد روی جلد مجلات باشد

به گزارش جام جم ورزشی ، اما پیرلو در نهایت با تمام محبوبیت و افتخاراتش فوتبال ایتالیا و باشگاه یوونتوس را ترک کرد چون نمی خواست روزی برسد که او را به دلیل سن بالایش از باشگاه اخراج کنند. پیرلو پس از جدایی از یوونتوس راهی نیویورک سیتی آمریکا شد تا دو سال و نیم را در این باشگاه سپری کند. پیرلو اکنون یکی از جالب توجه ترین ورزشکارانی است که در آمریکا زندگی می کند. هم اکنون نشریات و مجلات زیادی به دنبال عکس گرفتن از این بازیکن محبوب و خوش پوش ایتالیایی ها هستند. او حتی با پیشنهاد چند کمپانی مشهور برند لباس برای تبلیغات روبرو شده است اما نمی خواهد به غیر از فوتبال به چیز دیگری فکر کند.

به گزارش دیلی استار ،این هافبک بازی‌ساز گفت: حضور من در آمریکا به جهت تبلیغات و کسب درآمد‌های بیشتر نیست. هرگز از آن دسته از افرادی که علاقه‌مند هستند که عکس‌شان روی جلد مجله‌های عامه پسند باشد نبوده‌ام. به امریکا آمده‌ام برای بازی کردن و به آمریکا آمده‌ام زیرا نمی‌خواستم در اروپا بمانم، اگر اروپا قصدم بود، فقط و فقط در یوونتوس می‌ماندم.

او که با قراردادی دو سال و نیمه به آمریکا رفته، افزود: البته که طرح‌هایی دارم که به ام‌ال‌اس کمک کنم تا از این هم بهتر شود اما هرگز از یادم نخواهد رفت که مقصود اصلی من، بازی فوتبال است!

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها