jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۹۷۸۰ ۰۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۴

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از انتخاب اعضای کمیسیون ویژه بررسی"برجام" در جلسه فردای خانه ملت خبر داد.

فردا؛ انتخاب اعضای کمیسیون ویژه بررسی «برجام» در صحن مجلس

سیدشریف حسینی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از انتخاب اعضای کمیسیون ویژه بررسی "برجام" در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است اعضای 15 نفره کمیسیون ویژه بررسی "برنامه جامع اقدام مشترک" فردا در صحن علنی مجلس انتخاب شوند.

وی درباره سازوکار انتخاب اعضای کمیسیون ویژه بررسی"برجام" در مجلس، افزود: محدودیتی برای نمایندگان جهت عضویت در این کمیسیون وجود ندارد و هر کدام از نمایندگان که تمایل داشته باشند، می‌توانند برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی"برجام" کاندیدا شوند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس، تأکید کرد: براساس آئین‌نامه‌ داخلی مجلس، 15 تن از نمایندگان مجلس که بتوانند در صحن علنی خانه ملت بیشترین رأی را از سوی نمایندگان مجلس کسب کنند، عضو کمیسیون ویژه بررسی"برجام" خواهند بود.

حسینی در پایان خاطر نشان کرد: اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون ویژه بررسی "برنامه جامع اقدام مشترک" در اولین جلسه این کمیسیون مشخص می‌شوند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر