در کنسرت مجید خراطها اتفاق افتاد

«جیمی جامپ» دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد!

غوغای سلفی موبایل ها در کنسرت خواننده ایرانی+عکس

جام جم نوا: خواننده آلبوم «دیگه میرم» در حالی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت که در این اجرا چند قطعه از آثار آلبوم جدیدش را هم اجرا کرد.
کد خبر: ۸۱۹۶۴۸
غوغای سلفی موبایل ها در کنسرت خواننده ایرانی+عکس

مجید خراطها کنسرت تابستانه خود را سه شنبه 30 تیر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برد و حضورمهمانان و چهره های شناخته شده در این کنسرت از جمله نکات قابل توجه این برنامه به حساب می آمد.

این خواننده با گلچینی از آثار پرطرفدارش در این کنسرت حاضر شد و به اجرای برنامه پرداخت و در اواسط این اجرا نیز از انتشار آلبوم جدیدش در هفته های آینده خبر داد.

آلبومی که بیش از دو سال برای تولید و عرضه آن وقت و انرژی صرف شده و این خواننده اعتقاد دارد در این آلبوم بار دیگر توجه اش به سلیقه مخاطبان قدیمی خود بوده و سعی کرده بتواند نظر آنها را جلب کند.
* چهره های سرشناس حاضر در سالن

امیدزندگانی،غلامرضاصنعتگر،کمیل قاسمی،محسن افشانی، احسان روزبهانی(بوکسور)، رضارودکی (جودوکار)،علی کاظمی، سولماز و احسان، بهروز رضوی (گوینده) و... از جمله چهره های سرشناس حاضر در سالن بودند که خراطها در بخش هایی از برنامه به معرفی آنها به حاضرین در سالن پرداخت.

* حاشیه ها:
نکته جالب پس از اتمام این کنسرت این بود که هواداران این خواننده در بیرون سالن کنسرت تجمع کرده بودند و خراطها به خواست آنها تا ساعت 2 صبح برای دیدار با طرفدارانش در محل خضور داشت و به گرفتن عکس یادگاری و امضا دادن به آنها مشغول بود. (موسیقی ما)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها