jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۸۹۴۸ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۹

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به کاهش ۱۲ درصدی تعداد خودروهای نوشماره در سه ماهه نخست امسال، از درنظر گرفتن کد جدیدی برای خودروهای نوشماره پایتخت، پس از اتمام ظرفیت پلاک‌های ملی با کد «ایران ۹۹» خبر داد.

سرنوشت خودروهای تهران پس از اتمام پلاک ملی «ایران ۹۹»

سردار تقی مهری با اشاره به نهایی شدن تصمیم‌گیری در خصوص کدهای پلاک ملی خودروهای پایتخت پس از اتمام ظرفیت پلاک‌های «ایران 99» اظهار داشت: طبق مصوبه اخیر مقرر شد تا پس از اتمام پلاک‌های ملی «ایران 11»، «ایران 22»،‌ ...، «ایران 99» برای خودروهای شهر تهران، مقرر شده است تا پلاک‌های ملی با کدهای «ایران 10»، «ایران 20»، ...، «ایران 90» را به خودروهای پایتخت اختصاص دهیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در پاسخ به این سوال که ظرفیت کدهای در نظر گرفته شده تا چه زمانی جوابگوی خودروهای پایتخت است، گفت: در شرایط فعلی هیچ مشکلی در خصوص ظرفیت پلاک‌های ملی برای تهران نداریم و کدهای در نظر گرفته شده، جوابگوی خودروهای نو شماره پایتخت هستند.

وی خاطرنشان کرد: آمارهای به دست آمده نشان می‌دهد که تعداد خودروهای «نوشماره» در سه ماهه نخست امسال، به میزان 12 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر