jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۵۲ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از گران شدن قیمت بلیت هواپیما تا ده هزار تومان به علت افزایش بهای عوارض فرودگاهی خبر داد.

مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با فارس، اظهارکرد: تا پیش از این در قبال‌ هر بلیت هواپیما، ‌مبلغ 5000 تومان بابت خدمات و عوارض فرودگاهی دریافت می‌‌شد که به شرکت فرودگاه‌های کشور پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: این رقم روی بلیت هواپیما، از سوی مسافر به شرکت هواپیمایی پرداخت می‌شود و ایرلاین، رقم مذکور را به شرکت‌ فرودگاه‌های کشور می‌پردازد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اظهار کرد: اما ظاهرا براساس مصوبه هیات وزیران، رقم عوارض فرودگاهی از 50 هزار ریال به 70 هزار ریال در پروازهای داخلی و از 250 هزار ریال به 350 هزار ریال در پروازهای خارجی افزایش یافته که این امر باعث افزایش قیمت بلیت هواپیما شده است. اسعدی سامانی خاطرنشان کرد:‌ این ارقام به جیب شرکت‌های هواپیمایی نمی‌رود و در واقع به درآمد شرکت فرودگاهی کشور افزوده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر