jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۲۴ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مراسم بزرگداشت شهید ابومنتظر المحمداوی، مسئول عملیات سپاه بدر عراق دیروز با حضور سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی ، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در حسینیه کاظمینی‌ها در شهرری برگزار شد.

به گزارش سپاه‌نیوز، سردار سلیمانی و سردار جعفری ،‌فرمانده کل سپاه در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت فرمانده عملیات سپاه بدر عراق را تسلیت گفتند. شهید المحمداوی، هفته گذشته در عملیات آزادسازی منطق صقلاویه در فلوجه و پاکسازی آن از لوث تکفیری‌های داعش به شهادت رسید.

فابیوس؛ هفته آینده در تهران

لوران فابیوس، وزیر امورخارجه فرانسه از سفرش به تهران در هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ رئیس‌جمهور فرانسه به وزیر خارجه خود ماموریت داده است در سفر به ایران، موضوع ریاست جمهوری لبنان را بررسی کند.

روایت جهانگیری از بابک زنجانی دوم

معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به گزارش وزیر نفت در این جلسه، گفت: متاسفانه عده‌ای با بزرگنمایی و حاشیه‌سازی و طرح مطالبی تحت عنوان وجود بابک زنجانی دوم، سعی دارند تخلفات بابک زنجانی را کم اهمیت جلوه دهند و با سیاه‌نمایی، اقدامات شایسته قوه قضاییه در برخورد با تخلفات را نادیده بگیرند. به گزارش مهر، وزیر نفت نیز در این جلسه به ارائه توضیح درخصوص گزارش برخی رسانه‌ها درخصوص مطالبات 3/5 میلیارد دلاری بابت فروش نفت پرداخت و تصریح کرد: این پول بدون هرگونه آسیب در محلی مطمئن قرار دارد و همانند دیگر دارایی‌های بلوکه شده، پس از لغو تحریم‌ها به کشور بازخواهد گشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر