jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۷۷۷ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره ارشاد استان تهران از آغاز نظارت جدی بر چاپخانه‌ها در دو ماه باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت:‌ این نظارت برای مقابله با چاپ برندهای غربی روی نوشت‌افزار‌های ایرانی انجام می‌شود.

برزین ضرغامی، رئیس اداره ارشاد استان تهران، از جدی‌تر شدن نظارت این اداره بر واحدهای چاپی در دو ماه باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و به تسنیم گفت:‌ اواسط تابستان از جمله زمان‌هایی است که به‌دلیل فعالیت‌های خاص چاپخانه‌ها نظارت بیشتر و جدی‌تری انجام می‌شود.

او ادامه داد: از آنجا که در این دو ماه چاپخانه‌های متعددی در سراسر کشور بویژه تهران به چاپ نوشت‌افزار و دفاتر اقدام می‌کنند،‌ نظارت‌هایی برای مقابله با چاپ برندهای غربی و معارض با فرهنگ ایرانی و اسلامی روی این نوشت‌افزار‌ها انجام می‌شود.

ضرغامی اظهار‌ کرد:‌ خوشبختانه طی دو سال گذشته حرکت‌‌های خوبی برای گسترش تولید محصولات و نوشت‌افزارهای ایرانی و اسلامی در ایران انجام شده که سیاست‌های سلبی،‌ ایجابی و حمایتی در این زمینه بسیار تأثیرگذار بوده است. بر این اساس وزارت ارشاد‌ به چاپخانه‌ها اعلام کرده است اجازه انتشار نوشت‌افزار‌هایی با برند‌های غربی را ندارند و در صورتی که از این امر سرپیچی کنند، متخلف شناخته خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر