jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۸۶۲۷   ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۱

رئیس مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: هویت 5 نفر از اجساد جان باختگان طوفان روز یکشنبه شهر تهران شناسایی شده است و در تلاشیم تا هویت دو کشته شده دیگر نیز در اسرع وقت مشخص شود.

شناسایی هویت 5 نفر از جان باختگان طوفان تهران

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، دکتر علیرضا کدخدایی اعلام کرد.

اسامی جان باختگان شناسایی شده به این شرح است:
- میر فرزان خسینا
- نادر بهرامی زاده
- محمدرضا رزمی بنفشه درق
- محمدعلی همدانی
- سمیه عابدینی

وی گفت: همشهریانی که بستگانشان در روز وقوع طوفان مفقود شده اند می‌توانند با در دست داشتن نامه از مقام قضایی برای شناسانی اجساد در ساعات اداری به مرکز تشخیصی آزمایشگاهی استان واقع در جاده قدیم قم، بعد از درب شرقی بهشت زهرا، مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان تهران مراجعه کنند.

روز گذشته هفت مورد فوت ناشی از طوفان روز یکشنبه شهر تهران با دستور مقام قضایی و برای تعیین هویت و علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان ارجاع شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر