jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۶۹ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

خرابی یخچال و فاسد شدن بسته‌های گوشت، ماموران پلیس را به تصور وقوع جنایت به خانه‌ای در تجریش کشاند.

به گزارش جام‌جم، ساعت 11 ظهر یکشنبه اهالی ساختمانی در تجریش در تماس با ماموران پلیس از انتشار بوی تعفن از خانه یکی از ساکنان درطبقه سوم خبر دادند. با حضور ماموران در محل، تحقیقات از همسایه‌ها آغاز شد. یکی از آنها به ماموران گفت: اعضای این خانواده در آمریکا اقامت دارند و چندی قبل به ایران آمده و دوباره به خارج بازگشتند. از چند روز قبل بوی بسیار بدی در ساختمان پیچیده بود که به دنبال محل انتشارش بودیم تا این‌که امروز با شدیدتر شدن آن متوجه شدیم بوی تعفن از واحد طبقه سوم است. با توجه به تعطیلات احتمال می‌دهیم آنها به ایران بازگشته‌اند و برایشان اتفاق ناگواری افتاده است. سابقه نداشته است اعضای این خانواده آمدنشان را به مدیر مجتمع خبر ندهند.

با اعلام موضوع به سجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل تهران، او دستور داد تیمی از آتش‌نشانی و تیم جنایی در محل حاضر شوند. با حضور ماموران آتش‌نشانی در محل، آنها با باز کردن در ساختمان به بررسی خانه پرداختند، اما هیچ اثری از حضور صاحبخانه و خانواده‌اش در خانه نبود. با بررسی آشپزخانه مشخص شد، جریان برق یخچال خانه قطع شده و مواد غذایی داخل آن از جمله چند بسته گوشت فاسد شده و به همین دلیل بوی تعفن خانه را فرا گرفته و اهالی به اشتباه فکر کرده‌اند قتلی رخ داده است. با مشخص شدن موضوع، تیم آتش‌نشانی و پلیس به عملیاتشان پایان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر